Připojení k virtuálnímu 3D světu

POKYNY PRO PŘIPOJENÍ

 

1. Vytvoření účtu

Účet avatara (křestní jméno, příjmení, heslo) si můžete vytvořit na jedné z následujících webových stránek: http://virtualworld.sch.gr:9035/wifi/user/account/

Pole Email je volitelné. Abyste se mohli připojit, budete si muset zapamatovat své křestní jméno, příjmení a heslo, takže si je nezapomeňte zapsat.

 

 

 

2. Instalace a konfigurace

Pro připojení ke světu 3D s tímto avatarem potřebujete software 3D prohlížeče, jako je Firestorm nebo Kokua. Doporučujeme používat Firestorm. Verzi pro OpenSim si můžete stáhnout zde: https://www.firestormviewer.org/os-operating-system/

Posuňte se dolů do části „Vyberte operační systém“, z dostupných ikon vyberte svůj operační systém a stáhněte si vhodnou verzi.

 

 

Jakmile si stáhnete, nainstalujete a otevřete Firestorm, musíte přidat 3D svět MATHESIS do seznamu dostupných destinací (učiníte tak pouze před prvním připojením):

  1. Prohlížeč -> Předvolby -> OpenSim
  2. Přidat novou mřížku: V závislosti na webu, na kterém jste vytvořili účet, použijte jednu z následujících hodnot:

Mřížka by nyní měla být přidána do Spravovat tabulku mřížek.

 

 

 

3. Připojení ke světu 3D

Použijte své uživatelské jméno "Jméno Příjmení" a heslo a z rozbalovací nabídky vyberte mřížku "MATHESIS". Vstupte kliknutím na tlačítko Přihlásit se.

 

 

 

Další informace o připojení k virtuálnímu 3D světu si můžete stáhnout níže:

PŘÍRUČKA PRO ŠKOLITELE EN CZ IT EL RO SK

 


Project title: Attracting students’ interest in mathematics and improving their skills, comprehension and performance with the use of a virtual reality educational platform
Project code: 2020-1-RO01-KA201-080410
This project has been founded with support from the European Commission. The European commission support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents which reflects the views only of the authors, and the national agency and commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein..